Effect Plus Durulama Gerektirmeyen Klima Temizleyici ve Kokusu
Effect Plus Durulama Gerektirmeyen Klima Temizleyici ve Kokusu

Effect Plus Durulama Gerektirmeyen Klima Temizleyici ve Kokusu


EFFECT PLUS, klima iç ünitelerinde nemden dolayı oluşan mantar ve bakteri yok edici, koku gidericidir. Kendi kokusu ile fresh bir ortam sağlar. Özel formülü sayesinde güçlü temizler. EFFECT PLUS kullanım sonrası durulama gerektirmez.

 

EFFECT PLUS Kullanım Yerleri

Tüm araçların radyatör petekleri, sanayi tipi soğutucuların petekleri, fancoil petekleri, pencere ve duvar tipi klima petekleri, alüminyum aspiratör filtreleri, alüminyum tır, kamyon ve kamyonet karoserleri vb. kullanıma uygundur.

 

EFFECT PLUS Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler (Tüketicinin Dikkatine)

Ambalaj tamamen boşaltıldıktan sonra geri dönüşüm işlemine gönderiniz. Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezinin(UZEM) 114 numaralı telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetlerinin 112 numaralı telefonunu arayınız. Ciddi cilt yanıklarına ve göz hasarına yol açar. Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın. Gözle, ciltle veya kıyafetle temas ettirmeyin. Gazını/sisini/buharını/spreyini solumayın. Koruyucu eldiven, koruyucu kıyafet, göz koruyucu, yüz koruyucu kullanın.

Deri veya saç ile temas halinde, kirlenmiş tüm giysilerinizi hemen kaldırın veya çıkartın. Cildinizi su veya duş ile durulayın. Ciltte tahriş söz konusu ise, tıbbi yardım veya müdahale alın.

Göz ile temas halinde, su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın.

Solunduğunda, zarar gören kişiyi temiz havaya çıkartın ve kolay biçimde nefes alması için rahat bir pozisyonda tutun.

Yutulduğunda, Ulusal Zehir Danışma Merkezinin(UZEM) 114 numaralı telefonunu veya doktoru arayın. Ağzınızı çalkalayın, istifra etmeye çalışmayın.

Kabı sıkıca kapalı tutun. İçeriği ve kabı tehlikeli atık yönetmeliğine uygun bertaraf edin.

Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren iki yıldır.

EFFECT PLUS’ı 5-35 derecede muhafaza edin.